Napisane przez: nirmal23 | Kwiecień 19, 2010

jak się modlić aby modlitwa była skuteczna.

jeśli zastanawiasz się dlaczego twoje modlitwy nie zostają wysłuchane to ten artykuł jest dla ciebie. na poczatek chce ci powiedzieć, że z tobą WSZYSTKO jest w porządku. a bóg wysłuchuje twojej KAŻDEJ prośby. pewnie się teraz oburzasz i zadajesz pytanie skoro każda modlitwa jest wysłuchiwana to dlaczego jeszcze nie mam tego co pragne mieć?

”nie otrzymasz tego, o co prosisz i nie możesz mieć tego, czego pragniesz. a to dlatego, że twoja prośba jest stwierdzeniem braku. mówiąc, że czegoś chcesz, przyczyniasz się do zaistnienia w twojej rzeczywistości dokładnie tego doświadczenia – CHCENIA.” neale donald walsch ROZMOWY Z BOGIEM 1

pewnie nigdy w ten sposób nie pastrzegałeś tej kwestii. od dziecka bowiem wpajano ci PROŚ A BĘDZIE CI DANE! oczywiście jest w tym dużo prawdy bo każda przyczyna ma swój skutek tak samo jak to, że na każde pytanie otrzymujesz odpowiedź! bóg nigdy nie pozostaje GŁUCHY na twoje modlitwy. to dlaczego nie mam tego czego chce? – zapytasz. bo kiedy prosisz skupiasz się na BRAKU tego czego pragniesz a nie na tym czego chcesz doświadczać w swojej rzeczywistości.

”modlitwa prawidłowa jest wiec nie modlitwa błagalna, lecz dziękczynna.” neale donald walsch ROZMOWY Z BOGIEM 1

dlatego skończ z myśleniem typu szkoda się łudzić bo i tak moja modlitwa i tak nie zostanie wysłuchana. otóż chce ci powiedzieć, że zostanie wysłuchana jeśli bedziesz ją PRAWIDŁOWO konstruował!!! wszystko jest stworzone dla ciebie a PRAGNIENIE służy do określenie twoich preferencji. twoje modlitwy są nieskuteczne nie dlatego, że jesteś tego niegodny lub na to nie zasługujesz jak mogą ci wmawiać inni. dzieję sie dlatego ponieważ NIEPRAWIDŁOWO FORMUŁUJESZ swoje pragnienia.

przestań prosić a zamiast tego DZIĘKUJ A BĘDZIE CI DANE to za co dziękujesz!!!

jeśli chcesz zmienić swoje życie to zacznij stosować wskazówki, które tutaj opisuje a przekonasz się, że twoje modlitwy staną się skuteczne. ja wiem, że w kościele uczą cię abyś błagał boga w swoich modlitwach o to czego pragniesz. wmawiają ci, że musisz zasłużyć sobie i podlizywać się bogu aby spełnił twoją prośbe. czy według ciebie na tym polega miłość boga do ludzi? bo według mnie PRAWDZIWA MIŁOŚĆ jest BEZWARUNKOWA! bóg kocha cię takiego jakim jesteś nawet jeśli inni uważają cię za kogoś negatywnego.

jeśli dalej z dużym dystansem podchodzisz do treści, które tu opisuje to pozwól, że zadam ci pytanie. czy jesteś ZADOWOLONY z efektów jakie otrzymujesz modląc się według instrukcji, które przekazują ci książa?  jeśli nie to wiedz, że skuteczność jest miarą prawdy jak to głosi pono.

zastanów się teraz nad pytaniem: w jakich okolicznościach prosisz a w jakich dziękujesz? czy zgodzisz się że prosisz kiedy NIE MASZ a DZIĘKUJESZ KIEDY COŚ MASZ? no bo jak można dziękować za coś czego nie ma i nie wierzy się w możliwość zaistnienia tego w rzeczywistości? bo nie ma co się oszukiwać – WIARA JEST NIEZBĘDNYM ELEMENTEM MODLITWY. ale ważniejsze jest żebyś zrozumiał, że kiedy dziękujesz wysyłasz we wszechświat jasny sygnał MAM I CHCĘ MIEĆ TEGO WIĘCEJ! kiedy zaczniesz się modlić w taki sposób jesteś w stanie otrzymać wszystko. im bardziej jesteś wdzięczny tym więcej masz powodów do wdzięczności. to jest PRAWIDŁOWA modlitwa.

”toteż nie proś. bądź wdzięczny” neale donald walsch ROZMOWY Z BOGIEM 1

Reklamy

Responses

  1. CZY JESTEM BOGIEM SWOJEGO ŻYCIA?MIANOWICIE JESTEM TYLKO NARZĘDZIEM W RĘKACH BOGA I JEMU ZAWIERZAM SWE ŻYCIE DOCZESNE JAKI I WIECZNE.

  2. POTWIERDZAM ten sposób modlitwy. W SŁOWIE BOŻYM czytamy:
    „o cokolwiek prosicie na modlitwie w i e r z ą c, stanie się wam”

  3. „…neale donald walsch ROZMOWY Z BOGIEM 1…” – czy moglbys przyblizyc?

    • witam a co cie kakretnie interesuje ? bardzo chetnie ci pomoge tylko powiedz co cie interesuje

  4. Alęż księża właśnie tego mnie nauczyli !!! Zaufania do Boga, który wszystko stworzył i wie czego mi potrzeba. Jezus mówi, że gdyby wiara moja była chociaż jak to maleńkie ziarnko gorczycy, to mogę przenosić góry… dlatego codziennie dziekuje Panu Bogu za dobrego męża, za zdrowie , za dzieci , za pieniądze itd. I od kiedy całkowicie zaufałam Bogu mam to wszystko w obfitośći

  5. czytałem książki walscha – aby sprawdzić kompatybilność z nauką Jezusa proszę porównać co mówi w nich „Bóg” o Jezusie – czy jest to droga zbawienia? czy raczej o ile pamiętam jedna z cudownych Dusz. Co autor mówi o piekle i czy to co pisze pomimo wielu odwołań do chrześciajństwa nie ustawia subtelnie człowieka w miejscu Boga? A jest jeden któremu zależy na tym by zabrać Jezusowi zasługę zbawienia i synostwa Bożego. Zastanawiające że nie ma tam mowy o Duchu Świętym – dlaczego? Może dlatego że Jezus w piśmie św. mówi wyraźnie że przyjdzie Duch Święty który przekona świat o grzechu i prawdzie. Myślę że ta książka pomimo paru ciekawych koncepcji otwierających na osobistą relacje z Bogiem paradoksalnie oddala od NIego. Radzę jeśli już czytacie to bardzo krytycznie do niej podchodzić. Bóg bowiem Pysznym się sprzeciwia a pokornym daje łaskę – czego doświadczyłem na własnej skórze. zostańcie z Bogiem. Tym prawdziwym.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: